bilgi@balikesirborsa.org.tr | 0 266 239 87 00

Proje Uygulama ve Değerlendirme Toplantısı Düzenledi

MEDIA / NEWS


Share

Çağın gelişen teknolojileri ile projeleri birleştirerek bölge tarım ve hayvancılığına katma değer sağlamak amacıyla İl Müdürlüğümüzce hazırlanan projelerin uygulanması yolunda bir adım daha atıldı.

İl Müdürümüz Erkan Alkan başkanlığında Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Serkan Akça’nın katılımıyla proje değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantıda il müdürlüğümüzce hazırlanan 20 adet projenin uygulama aşamaları ve bölgeye katkıları başta olmak üzere iki kurum işbirliği masaya yatırıldı.

İl Müdürümüz Erkan Alkan tarım ve hayvancılık alanında yenilikçi ve işbirlikçi bir yaklaşım sergileyerek projeleri uygulamak istediklerini belirtti.

Mehmet Akif Ersoy Toplantı Salonunda düzenlenen toplantı, ilimizin tarım ve hayvancılık potansiyelinin değerlendirildiği, hayata geçirilecek projelerin konuşulduğu ve yapılan faaliyetlerin anlatıldığı sunumla devam etti.

2021 yılı için yenilikçi projelerin ilimize kazandırılmasının önemini vurgulayan İl Müdürümüz Alkan, bitkisel üretim,  hayvansal üretim, kırsal kalkınma yatırımları, balıkçılık ve su ürünleri başlıkları başta olmak üzere gelir getirici, üreticinin refah düzeyini arttırıcı çalışmaların 2021 yılında hayata geçirilerek ilimiz tarımının bu gününe ve yarınına değer katacağını belirtti.

 

Other News


BAKAN PAKDEMİRLİ: "SON 18 YILDA, HAYVANCILIĞA REEL RAKAMLARLA 73 MİLYAR LİRA DESTEK VERDİK"

SÜTAŞ Doğu ve Güney Doğu Anadolu Sütçülük Projesi Bingöl Entegre Teknik Hayvancılık ve İmalat Sanayi Yatırımının Sosyo-Ekonomik Etkileri Analizi Lansmanı yapıldı.

Lisanslı depo kapasitesi 7 milyon tonu geçti

Lisanslı Depoculuk Değerlendirme Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’nin katılımıyla sanal ortamda gerçekleştirildi.​

TOBB, TESK, TÜSİAD ve MÜSİAD'dan ortak açıklama

TOBB, TESK, TÜSİAD ve MÜSİAD tarafından yapılan ortak açıklamada, Türkiye’nin önceliğinin fiyat istikrarı olduğu vurgulandı. ​

TOBB Dijitalleşme Sanal Fuarı açıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Dijitalleşme Sanal Fuarı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın açılış konuşmalarıyla başladı.​

TMO STOKLARI PİYASA DENGESİ İÇİN YETERLİ SEVİYEDEDİR

Kurumumuzca, 22 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirilen ekmeklik buğday ithalatı ihalesinde 400 bin tonluk tekliflerin tamamı kabul edilmemiş yalnızca dörtte biri kadar bir miktar satın alınmıştır.

Announcements


SIĞIR CİNSİ HAYVANLARIN TANIMLANMASI, TESCİLİ VE İZLENMESİ YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK

Sayın Üyemiz, Sığır Cinsi Hayvanların Tanımlanması, Tescili Ve İzlenmesi Yönetmeliğinde 

KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİNİN SÜRESİ UZATILDI

Kısa çalışma ödeneği başvuru süresinin uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanı kararı...

BALIKESİR TİCARET BORSASI 04.12.2020 GÜNLÜK BÜLTENİ

04.12.2020 ARALIK 2020 tarihine ait günlük bültenimiz yazımız ekinde bilgilerinize arz olunur.

NEWS
ANNOUNCEMENTS
TENDERS
EVENT CALENDAR
PROJECTS
ACTİVİTY REPORTS
REGISTRATION PROCEDURES
PUBLICATIONS
WE IN THE PRESS
FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

Which platform would you like to hear about the developments of our stock exchange